Let's meet in person. In a webinar or at a conference

Join us as we deliver captivating lectures on groundbreaking advancements in the energy sector, tailored for companies, municipalities, and the public. Experience our wealth of expertise firsthand, seize the opportunity for a swift consultation, and indulge in insightful discussions on the latest trends. Don't miss out on the chance to tap into our knowledge and learn from the best.

Deadline
Location
For whom
Vyplatí se vám fotovoltaika? Jaká je její návratnost a kterými dotacemi ji můžete zkrátit? Jak probíhá projekt fotovoltaiky krok po kroku a co k němu potřebujete? A je vůbec teď ten správný čas začít s projektem? Toto jsou informace, které potřebujete vědět, pokud fotovoltaiku zvažujete nebo se o ni zajímáte. Dáme vám je.
Deadline
Location
For whom
Jak začít s komunitní energetikou? Co k tomu potřebuji? A musím zakládat energetické společenství? Komunitní energetika vyvolává spoustu otázek - mimo jiné i ohledně investic do obnovitelných zdrojů energie. Hledáte na ně odpovědi? Připojte se na PKV Webinář: Jak bude vypadat komunitní energetika vaší obce? Vysíláme už 29. 2. 2024.

Did you miss registration or run out of time? Never mind!

Archive of webinars and events